Okna a dveře

Okna a dveře

Okna a dveře

Okna

Výroba ze dřeva má již dlouhou tradici, protože dřevo jako přírodní materiál nezatěžuje okolí, je příjemné na pohled, lehce se opravuje a udržuje. Okna ze dřeva nabízí velkou škálu konstrukčních řešení a hodí se i do nejnáročnějších podmínek. Námi vyrobená okna při správném ošetření vydrží déle než jednu generaci.

V našem výrobním sortimentu naleznete EURO okna s izolačním dvojsklem i trojsklem (různé druhy dle požadovaného prostupu tepla a hluku) z dubového, smrkového, borovicového dřeva ale i dalších. Díky kvalitní výrobě a dodržení přesných výrobních postupů Vám budou šetřit provozní náklady na vytápění a zajistí příjemné klima uvnitř.

Dále vyrábíme špaletová a kastlová okna moderní, ale i jako repliky původních ať už přesné kopie nebo se stejným vzhledem, ale moderními vlastnostmi.

Dveře

Zabýváme se výrobou dveří interiérových, vchodových nebo na míru dle požadavků zákazníka. Vyberte si z předpřipravených možností nebo se s námi pusťte do realizace designu dveří přesně podle Vašich představ. Naše truhlářství se zabývá výrobou dveří jednokřídlých, dvoukřídlých, posuvných, z masivu nebo v bezpečnostním či protipožárním provedení. Samozřejmostí jsou různé kombinace dřeva, kovu a skla. Inspirujte se třeba ukázkami naší práce.

Máte od nás vyrobená okna nebo dveře? Ohodnoťte nás na Facebookové stránce.